ІІ Форум професійної освіти

18 квітня 2019 року школярі  Верхньосиневидненської ЗОШ І-ІІІст., Сколівської ЗОШ І-ІІІст., Сколівського ЗЗСО І-ІІІст. №3, Крушельницького НВК «ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ», Гребенівської ЗОШ І-ІІст., Н.Синевидненської ЗОШ І-ІІст. побували на  ІІ Форумі професійної освіти.

Слід зазначити, що в межах цьогорічної програми даного заходу було представлено понад 60 професій різних галузей промисловості. Учні побували на майстер-класах із різьби по дереву, оформлення кондитерських виробів, флористики, боді-арту, молекулярної кухні, карвінгу, покази малярної та столярної справи, бармен-шоу.

Вони взяли участь у дискусійних панелях із працедавцями, де йшла мова про впровадження дуальної форми освіти, організацію тренінгів для учнів.

Заходи такого спрямування привертають увагу учнівської молоді до робітничих професій, які є затребуваними на ринку праці, їхнього подальшого навчання та працевлаштування за професій ними інтересами.