Відділ освіти, молоді та спорту Сколівської міської ради

Дата: 08.12.2020 16:15
Кількість переглядів: 120

07 грудня 2020 року на базі ОНЗ «Сколівська академічна гімназія» було проведено ІІІ (обласний) етап ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

У зв’язку із поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, враховуючи  епідеміологічну ситуацію, захід проведено в незвичному форматі – дистанційно. В ньому взяли участь учениці ОНЗ «Сколівська академічна гімназія» та Тухлянського ОНЗЗСО І-ІІІ р.-гімназії. Переможців районного етапу конкурсу підготували досвідчені вчителі-наставники – Коваленко Ольга Анатоліївна та Безушко Віра Зеновіївна (ОНЗ «Сколівська академічна гімназія»), Грабовська Оксана Ярославівна (Тухлянський ОНЗЗСО І-ІІІ р.-гімназія).

Отож, щиро дякуємо філологам за роботу з обдарованими дітьми.