A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Відділ освіти, молоді та спорту Сколівської міської ради

Всесвітній День ґудзиків

Дата: 20.11.2019 16:21
Кількість переглядів: 124

  Якщо неправильно застібнути перший ґудзик ,то і всі інші будуть застібнуті неправильно.

             Японська мудрість

 

                 Ми навіть не сподівалися, що ідея відзначити Всесвітній день ґудзика у нашій школі  викличе такий інтерес як з боку учнів  так і з боку вчителів. Тим більше, що цей день - співпадає з Міжнародним днем толерантності та Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку.

    Дане свято було засноване американською організацією National Button Society, започаткованою в 1938-му році.   Сьогодні,  у Завадківському   ОНЗЗСО  І-ІІІ ст  відбувся Всесвітній день ґудзиків. Захід, присвячений маленькій деталі одягу – ґудзику , провела  практичний  психолог Чудійович Євгенія  Миколаївна. Учні  школи дізнались, звідки прийшов до нас ґудзик, про його роль і призначення,про  прикмети, пов’язані з ґудзиками,про найбільших колекціонерів, що цікавляться цим елементом декору та одягу, побачили пам’ятники ґудзику у різних країнах світу. А ще з ґудзиків можна зробити цікаві іграшки і поробки своїми руками. Школярі захоплююче працювали над виготовленням композицій із ґудзиків.

         У  другій частині заходу, «Ґудзикотерапії», взяли  учні 1-4 класів.  Для них було підготовлено різноманітні вправи, а саме: «ЗНАЙДИ ҐУДЗИКУ ХАТИНКУ», «ЗНАЙДИ ДРУГА ҐУДЗИКУ ЗА КОЛЬОРОМ», «ҐУДЗИКОВИЙ МАСАЖ», «ОПИС  ҐУДЗИКА», «ЗАСТІБНИ  ҐУДЗИКИ НА СОРОЧЦІ2», «АПЛІКАЦІЯ З ҐУДЗИКІВ», «РОЗФАРБУЙ   ҐУДЗИК» та тест «ЧОЛОВІЧКИ». Такі завдання дали змогу  перевірити кмітливість, творчість й конструкторські здібності дитини, розвиток її логічного мислення та просторової уяви. Заняття з такими іграми – справжній гімнастичний зал для тренування…розуму, дрібної моторики рук.

    Метод ґудзикотерапії дав комплексний, навчальний, терапевтичний та виховний ефекти.

        Цей захід був сповнений радості та посмішок дітей, продемонстрований  творчістю і  талантом.

  

 

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора