День цивільного захисту в Задільському ЗЗСО І-ІІ рівні

18 квітня 2019 року на базі Задільського ЗЗСО І-ІІр. філії Завадківського ОНЗЗСО І-ІІІ р.  було проведено День цивільного захисту.

Метою заходу було поглибити знання учнів про правила поведінки в школі та надзвичайні ситуації; розвивати навички самозахисту та взаємодопомоги; нагадати і конкретизувати набуті знання про пожежі, вміння та навички про правила пожежної безпеки; вчити правильно діяти під час виникнення пожежі та евакуації; прищеплювати бережливе ставлення до власного здоров'я, виховувати дисциплінованість, прагнення зберегти життя; сприяти розвитку кмітливості, винахідливості, впевненості в своїх діях.

День розпочався загальношкільною лінійкою. Вчителем  Купінець В.М.  у 3 класі  проведено фрагмент уроку з основ здоров’я «Безпека в школі», де учні ознайомилися  з правилами поведінки в різних приміщеннях школи, при виникненні пожежі. Вчитель предмету  «Захисту Вітчизни»  Химинець М.М. спільно з учнями  5,7,8,11 класів переглянули презентацію «Дії при надзвичайних ситуаціях» та обговорили причини  виникнення небезпек та їх наслідки.

За сигналом сирени організовано відбулася евакуація учнів зі школи.

Завідувач філії Малетич Я.М. підвів підсумки проведення Дня ЦЗ.