«Війна моїми очима...»

Не хочемо війни страшної,

Не треба чорних нам могил,

Не треба люті нам чужої –

Нехай панує в світі мир!

У приміщенні НД «Бескид»  відбулося урочисте нагородження учасників районного конкурсу дитячого малюнка «Війна моїми очима...». Метою цього заходу було виявити та підтримати обдарованих дітей, розвивати творчий потенціал школярів, виховувати почуття патріотизму до Батьківщини.

У конкурсі, ініціатором проведення якого був учасник АТО Юрій Гейвич, взяли участь 176 учнів із 23 закладів загальної середньої освіти, а саме: Верхнячківського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ", Головецької ЗОШ І-ІІІ ст., Задільського ЗЗСО І-ІІ р., Козівського ОНЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцею, Корчинської ЗОШ І-ІІІ ст., Орівського ЗЗСО І-ІІІ р., Підгородецької ЗОШ І-ІІІ ст., ОНЗ "Сколівська академічна гімназія", Сколівського ЗЗСО І р., Сколівської ЗЗСО І-ІІІ р. №3, Тухлянського ОНЗЗСО І-ІІІ р.-гімназії, Тухольківського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ", Жупанської ЗОШ І-ІІ ст., Лавочненської ЗОШ І-ІІ ст.№2, Нижньосиньовидненської ЗОШ І-ІІ ст., Опорецької ЗОШ І-ІІ ст., Орявської ЗОШ І-ІІ ст., Плав'я-Бринівської ЗОШ І-ІІ ст., Плав'я-Вадрусівського НВК "ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ", Сможенської ЗОШ І-ІІ ст., Хітарської ЗОШ І-ІІ ст., Погарського НВК "ЗОШ І ст.-ДНЗ", Волосянківського ЗЗСО І-ІІ р.
   На заході були присутні учасники АТО Сколівщини, голова Сколівської РОВА «Бойківська хата» Галина Паращак. Школярі слухали розповіді українських  воїнів, запитували їх про умови перебування у місцях бойових дій. Учнів цікавило, чи носять воїни обереги, подаровані дітьми. Найбільше цікавило те, коли закінчиться війна.