Відділ освіти, молоді та спорту Сколівської міської ради

Районний семінар вчителів географії

Дата: 23.01.2020 16:29
Кількість переглядів: 82

22 січня 2020 року на базі ОНЗ «Сколівська академічна гімназія» відбувся районний семінар вчителів географії.

Учасники  зустрічі мали змогу ознайомитися із досвідом роботи своїх колег.

Олена  Мозіль, вчителька географії Верхньосиневидненської ЗОШ

І-ІІІст.,  провела майстер-клас «Підготовка учнів до ЗНО». Ознайомила зі своїми надбаннями – власними сайтами з географії. Вчителі даного напряму, під її керівництвом,  мали можливість самостійно опрацювати сайти. Надзвичайно цікавий і актуальний для географів в теперішній час став її сайт  «Підготовка учнів до ЗНО», де учні матимуть можливість самостійно готуватися до зовнішнього незалежного оцінювання.

Майстер-клас «Реалізація наскрізних змістових ліній та компетентностей НУШ на уроках географії», який провела вчителька географії Труханівської ЗОШ І-ІІІст. Віра Тарахомин, дав змогу вчителям розкрити  всі технології реалізації наскрізних ліній та компетентностей на уроках географії. Екологічна безпека і сталий розвиток, громадянська відповідальність, здоров’я і безпека, підприємливість і  фінансова грамотність - сприятиме розвитку мислення, розумових творчих здібностей учнів.

Методистка РМК Корчинська М.В.  проаналізувала  участь та результативность  учнів ЗЗСО в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії та зробила рейтингове  порівняння  за 5 років.

Присутні залишились задоволені від семінару.