A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Відділ освіти, молоді та спорту Сколівської міської ради

Божі Заповіді – дорога до правдивого життя

Дата: 04.12.2019 16:29
Кількість переглядів: 107

Божі Заповіді дані для нашого життя. Вони — непорушний фундамент щастя й ладу. Вони є для людства тим, чим є фундамент для дому, мотор для машини, повітря для легень, крила для птиці. А щоб вони дали нам щастя, вдоволення і спокій серця на землі і запевнили вічне щастя, то треба їх знати, розуміти, любити та зберігати не десь-колись, а щодня через все своє життя. Хто дотримується Божих Заповідей, той любить Господа Бога, як це навчає св. Євангеліст Іван: «Це бо любов Бога: берегти його Заповіді. А Заповіді Його не- тяжкі»..

          Сьогодні,4 грудня 2019 р. відбувся виховний захід: "Божі Заповіді – дорога до правдивого життя", на якому учні з гостями школи крокували цими Божими стежками, діти закликали кожного зробити іспит совісті, запитуючи себе: чи виконуємо ми Заповіді Божі, чи дотримуємось їх постійно в повсякденному житті?

        Божі Заповіді — це квиток до Неба, який ми собі заробляємо своїм земним життям за Законами Божими.

      Підсумком семінару стала притча про наше життя  і речі, які його наповнюють - важливі й дрібні. Якщо ми заповнюємо життя непотребом, то не залишається місця для цінних речей.Отже, тільки від нас особисто залежить наше вічне щастя!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора