Відділ освіти, молоді та спорту Сколівської міської ради

Лідер в освіті

Дата: 21.02.2019 16:34
Кількість переглядів: 16

«Кожен може змінити світ, треба лише докласти особистих зусиль». 14 лютого 2019 року на базі ОНЗ «Сколівська академічна гімназія» розпочала роботу Академія директорів шкіл Сколівщини.

Оксана Клепуц, директор Козівського ОНЗЗСО І-ІІІст.-ліцей» тренер «Школи освітнього коучингу та фасилітації» Наталії Чуприн, ознайомила директорів закладів освіти району із планом роботи, звернула увагу на ряд важливих цілей: які обґрунтування змін в освіті та орієнтири Нової української школи; директор як освітній лідер; який би мав бути сучасний урок щоб відповідав на потреби поколінню «Z». Вона запропонувала директорам ЗЗСО подивитись на нашу школу, «згори» і перетворити її на щось більше, аніж місце, де діти отримують теоретичні знання. Сучасна школа – це школа, у якій дитина відчуває радість від навчання, бачить, що вона важлива, усвідомлює, що тут те місце, де вона найкраще може розвинути свої таланти, а вчителі – найкращі друзі. Висновок один – починати треба з себе, «знизу – догори», хоч як би важко нам не було виходити з нашої затишної зони комфорту.