Лідер в освіті

«Кожен може змінити світ, треба лише докласти особистих зусиль». 14 лютого 2019 року на базі ОНЗ «Сколівська академічна гімназія» розпочала роботу Академія директорів шкіл Сколівщини.

Оксана Клепуц, директор Козівського ОНЗЗСО І-ІІІст.-ліцей» тренер «Школи освітнього коучингу та фасилітації» Наталії Чуприн, ознайомила директорів закладів освіти району із планом роботи, звернула увагу на ряд важливих цілей: які обґрунтування змін в освіті та орієнтири Нової української школи; директор як освітній лідер; який би мав бути сучасний урок щоб відповідав на потреби поколінню «Z». Вона запропонувала директорам ЗЗСО подивитись на нашу школу, «згори» і перетворити її на щось більше, аніж місце, де діти отримують теоретичні знання. Сучасна школа – це школа, у якій дитина відчуває радість від навчання, бачить, що вона важлива, усвідомлює, що тут те місце, де вона найкраще може розвинути свої таланти, а вчителі – найкращі друзі. Висновок один – починати треба з себе, «знизу – догори», хоч як би важко нам не було виходити з нашої затишної зони комфорту.