Міс школярочка - 2019

У Сколівському ЗЗСО І рівня-філії ОНЗ «Сколівська академічна гімназія» серед учениць 3-4 класів відбувся чудовий конкурс – «Міс школярочка-2019».

Метою цього заходу було об’єднати маленьких красунь, надати можливість кожній проявити свою особистість та розкрити духовний і творчий потенціал.

Найгарніша має бути і найрозумнішою! Окрім вроди, учасниці демонстрували й свої таланти та інтелект, саме це брали до уваги члени  журі. Конкурс проходив у трьох номінаціях, а саме: «Представлення», «Мій талант» та «Фантазія». Взявши участь у такому цікавому заході,  кожна маленька красуня отримала унікальний досвід виступу на сцені, навчилася презентувати себе та створювати власний неповторний імідж. На сцені зібралися найоригінальніші, найчарівніші, найрозумніші.

Переповнений вболівальниками зал налаштовував дівчаток на позитивний результат. Членам журі важко було розподілити відповідні титули між учасницями. Переможницею конкурсу стала  Дзидзан Софія, учениця 3 класу.