Відділ освіти, молоді та спорту Сколівської міської ради

Протидія булінгу

Дата: 18.03.2019 16:37
Кількість переглядів: 86

Щороку в Україні зростає кількість дітей, які отримують доступ до мережі Інтернет.Разом із тим зростає кількість злочинів сексуального характеру щодо дітей в он-лайн-просторі — он-лайн-грумінг та вимагання.

У ЗЗСО району практичні психологи  провели ряд тематичних заходів, а також бесід та консультацій, на яких учнів було ознайомлено із поняттям «булінг», «шкільний булінг». Перед собою фахівці поставили такі завдання:

розширити інформацію про причини, прояви та  наслідки шкільного булінгу; виробити важливі навички міжособистісної  взаємодії учасників освітнього процесу з профілактики шкільного насилля; сформувати систему психолого-педагогічних дій з протидії шкільного булінгу; удосконалити навички ефективного спілкування та раціональної поведінки учнів під час конфлікту.