Майстер – клас «Використання хмарних технологій на уроках хімії та біології»

На базі Плав'я – Вадрусівського НВК відбувся семінар, на який прибули вчителі хімії та біології Козівського освітнього округу, Багрич Галина Миколаївна – методистка відділу освіти Сколівської РДА, щоб стати учасниками майстер – класу «Використання хмарних технологій на уроках хімії та біології», який підготувала Британ Оксана Іванівна.

«Якщо вчитель зупинився в розвитку хоч на мить – він відстав безнадійно», - такими словами розпочала Оксана Іванівна майстер – клас. Вона наголосила, що інформаційні технології, а саме «хмарні» набули стрімкого розвитку у сучасному світі.

Вчителька продемонструвала свою роботу з онлайновими сервісами, такими як «LearningApps»,  «Kahoot»,  «Triventi»,  «Pinterest», залучивши дітей до відповідних ігор.

Під час обміну досвідом розкрила проблему, над якою працює, порівняла традиційний та сучасний урок, продемонструвала роботу в інклюзивних класах. Наголосила, що у школі проводяться інтегровані уроки, у яких бере активну участь. Проведені виховні заходи та екскурсії підтвердила світлинами.

Галина Миколаївна підвела підсумок проведеного майстер – класу і подякувала Оксані Іванівні за проведений пізнавальний та цікавий майстер-клас.