A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Відділ освіти, молоді та спорту Сколівської міської ради

Майстер – клас «Використання хмарних технологій на уроках хімії та біології»

Дата: 20.11.2019 16:37
Кількість переглядів: 90

 На базі Плав'я – Вадрусівського НВК відбувся семінар, на який прибули вчителі хімії та біології Козівського освітнього округу, Багрич Галина Миколаївна – методистка відділу освіти Сколівської РДА, щоб стати учасниками майстер – класу «Використання хмарних технологій на уроках хімії та біології», який підготувала Британ Оксана Іванівна.

         «Якщо вчитель зупинився в розвитку хоч на мить – він відстав безнадійно», - такими словами розпочала Оксана Іванівна майстер – клас. Вона наголосила, що інформаційні технології, а саме «хмарні» набули стрімкого розвитку у сучасному світі.

         Вчителька продемонструвала свою роботу з онлайновими сервісами, такими як «LearningApps»,  «Kahoot»,  «Triventi»,  «Pinterest», залучивши дітей до відповідних ігор.

       Під час обміну досвідом розкрила проблему, над якою працює, порівняла традиційний та сучасний урок, продемонструвала роботу в інклюзивних класах. Наголосила, що у школі проводяться інтегровані уроки, у яких бере активну участь. Проведені виховні заходи та екскурсії підтвердила світлинами.

       Галина Миколаївна підвела підсумок проведеного майстер – класу і подякувала Оксані Іванівні за проведений пізнавальний та цікавий майстер-клас.

     « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора