Відділ освіти, молоді та спорту Сколівської міської ради

Впровадження методик розвитку критичного мислення у практику роботи вчителів початкових класів

Дата: 12.02.2020 16:41
Кількість переглядів: 18

Критичне мислення нині один з модних трендів в освіті. Про те, що його розвиток є одним з наскрізних завдань навчально-виховного процесу, йдеться у Концепції нової української школи.  На семінарському занятті  вчителька початкових класів Завадківського ОНЗЗСО І-ІІІ ст  Шекмар Любомира Степанівна провела показовий урок з читання в 4 класі з використанням методик розвитку критичного мислення.

Під час уроку педагогиня стимулювала дітей до роздумів, уважно вислуховувала їхні міркування. На уроці діти працювали із захопленням і очікуванням нових завдань, самі творили, відповідали, шукали розв’язки поставлених проблем. Методистка райметодкабінету С.Готиш запропонувала присутнім добірку вправ для опанування майстерності критично мислити.