A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Відділ освіти, молоді та спорту Сколівської міської ради

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Дата: 01.12.2020 16:42
Кількість переглядів: 124

Профілактика ВІЛ-інфекції/СНІДУ серед підлітків у закладах загальної середньої освіти Сколівського району

         Життя – це те, що людина більш за все намагається зберегти і менш за все береже. Життя – це багатство, дане кожному з нас батьками. І хочеться, щоб воно було довгим та щасливим. А це можливо тільки за умови міцного здоров’я. І, щоб бути здоровим, потрібно його берегти. Щодня, щохвилини, особливо напередодні 1 грудня – Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом  ми маємо пам’ятати, що життя – найцінніше, що є в людини.

Проблема епідемії ВІЛ/СНІДу продовжує залишатись актуальною і в Україні, й у світі. Як не прикро, але Україна займає одне з перших місць у Європі за темпами розповсюдження ВІЛ-інфекції. За неофіційними даними, сьогодні в Україні ВІЛ-інфікованими є понад 1 % населення країни.

Чи можна вберегти себе від СНІДу?
          На сьогодні ВІЛ-інфекція не має радикальних засобів лікування, тому головною зброєю в боротьбі з поширенням вірусу є попередження інфікування. У зв'язку з цим працівники психологічної служби Сколівського району навчали підлітків та молодь ЗЗСО відповідально ставитися до власного життя, приймати правильні рішення щодо свого здоров'я, намагатися протистояти таким факторам ризику, як потреба експериментувати, самоутверджуватись під тиском з боку оточення. З метою профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі, зокрема, ВІЛ/СНІДу, толерантного ставлення до хворих на ВІЛ/СНІД, у закладах освіти району  проведено різноманітні  заходи: акція «Дерево толерантності», позакласний захід для старшокласників «Обери життя», інформаційні хвилинки «Скажемо СНІДу – НІ!», урок-застереження в 10 класах «СНІД – безповоротно змінює життя», вікторини для  учнів 8-9 класів  «Що треба знати про СНІД», години спілкування та бесіди у 7-9 класах: «СНІД – загроза людству»; «СНІД небезпечна хвороба ХХІ ст..»; «Хто попереджений, той захищений»; «Толерантне ставлення оточуючих до ВІЛ – інфікованих людей»; «Ми за здоровий спосіб життя».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора