Семінар учителів української мови та літератури Завадківського освітнього округу

17 грудня 2019 року на базі Задільського ЗЗСО І-ІІ р.-філії Завадківського ОНЗЗСО І-ІІІ р. відбувся семінар учителів української мови та літератури Завадківського освітнього округу. Учителька Рожанська М.Б. провела відкритий урок з української літератури «Утілення морального й естетичного ідеалів в образі головної героїні твору. Інші персонажі повісті. П.Куліш про Г.Квітку» (9 клас).

На уроці, який відзначався новизною, панувала атмосфера творчості та доброзичливості. Як відзначили учителі-словесники, він був надзвичайно насичений, продуктивний, відповіді учнів обґрунтовані. Склалося таке враження, що кожен із них «прожив» цей твір разом із головними героями.

Учні активно працювали на уроці, оскільки майже всі дібрані методи та прийоми передбачали участь кожної дитини на всіх етапах уроку. Дбаючи про розвиток критичного мислення дітей, учителька пропонувала завдання проблемно-пошукового характеру.

Рожанська М.Б. поділилася із колегами досвідом своєї роботи над проблемою «Впровадження диференційованого підходу на уроках української мови та літератури». Храмченко О.О., методистка відділу освіти, ознайомила присутніх із особливостями написання есе.

Учасники семінару зазначили, що необхідно відвідувати уроки своїх колег, особливо досвідчених майстрів педагогічної справи. Це дає можливість вчитися в інших, порівнювати свою працю з досвідом колег, долати власні помилки в організації навчально-виховної роботи з учнями на уроці.