Самоосвіта вчителя

Сьогодні, 15 лютого, на базі Підгородецької ЗОШ І-ІІІст. відбувся семінар – практикум заступників директорів шкіл Підгородецького освітнього округу «Самоосвіта вчителя».

Наталія Лавришин , заступник директора з навчально-виховної роботи, виступила перед присутніми з презентацією «І де Я Є?» Учасники семінару взяли участь у підсумковому засідання «Школи в школі. Вчимося, щоб навчати.» (ІІІ сезон) та майстер – класі « Використання логічно – опорних схем в освітньому процесі » з вчителями-предметниками даної школи. Серед присутніх також були: начальник відділу освіти Олена Урдей, завідувач райметодкабінету Ліліана Іванютенко, методисти Марія Титаренко та Світлана Готиш. Цікаво! Нестандартно! Корисно для вчителів, які хочуть і працюють творчо. Проведення таких заходів сприяє підвищенню інтелектуального рівня педагогів та вихованню покоління.