Засідання районного методичного об’єднання шкільних бібліотекарів

23 січня 2020 на базі ОНЗ «Сколівська академічна гімназія» відбулося чергове засідання районного методичного об’єднання шкільних бібліотекарів.  Досвідом роботи поділилися учасники , а саме:

Ірина Хомин, бібліотекарка ОНЗ «Сколівська академічна гімназія»  «Формування системи бібліотечно-бібліографічних знань учнів»;

Галина Кочерган, бібліотекарка Підгородецької ЗОШ І-ІІІст «Національно-патріотичне виховання приорітетна складова роботи шкільної бібліотеки» ;

Люба Барабаш, бібліотекарка Труханівської ЗОШ І-ІІІст. «Бібліотечно-бібліографічне обслуговування користувачів в шкільній бібліотеці».          Методитска райметодкабінету відділу освіти Надія Величко відзначила актуальність тем  та звернула увагу на  постійний  пошук, ретельне вивчення інтересів учнів та вчителів, індивідуальний підхід до кожної особистості,  що дасть змогу  досягнути  успіху в задоволенні потреб читачів. Також  ознайомила присутніх  із  наказом  ДОНЛОДА  про проведення Всеукраїнського конкурсу читання «Книгоманія».

Засідання  закінчилося на оптимістичній ноті, з надією в повному складі та новими ідеями зустрітися наступного разу.