Відділ освіти, молоді та спорту Сколівської міської ради

Вiдзначення 150 рiчницi з дня народження Л.Українки

Дата: 01.03.2021 08:40

Є люди, як свічки,-

Згорають,  відходять у небуття.

Є люди, як зірки,-

Горять і світять все життя

Зіркою такої величини для всіх українців є поетеса Леся Українка. Кожним словом, кожним болем своїм живе і буде жити в душі нашого народу ця людина.

25 лютого 2021 року в  закладах загальної середньої освіти Сколівської ТГ відбулася  низка заходів приурочена  150 річниці  від дня народження Лесі Українки - української поетеси, драматурга і громадської діячки, класика української літератури: написання міні-творів, перегляд документальних фільмів, конкурс читців поезій Лесі Українки, книжкові виставки проведення літературних вікторин, які покликані донести до свідомості учнів значення творчості поетеси і актуальність її творів особливо сьогодні, виявленню талановитих і творчо обдарованих дітей. Дослухаймося до мудрих Лесиних думок, можливо, тоді світ стане трішечки ліпшим, не покладаймо надії, що в Україні пануватиме мир, а кожен з нас не забуватиме про духовні цінності.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)