Відділ освіти, молоді та спорту Сколівської міської ради

Змагання з настільного тенісу, приурочені героям Небесної Сотні

Дата: 04.03.2021 09:48
Кількість переглядів: 120

28 лютого у спортивному залі Сколівської академічної гімназії відбулися змагання з настільного тенісу, приурочені героям Небесної Сотні. На наш турнір прибули спортсмени-аматори з багатьох населених пунктів, а саме : м. Львів, м. Городок, м. Миколаїв, м. Калуш, смт Комарне, смт Славське, смт Верхнє Синьовидне. Зі словами благословення до всіх учасників виступив о.Володимир Мисів церкви Пресвятої Богородиці м. Сколе. У своїй промові, отець підкреслив важливість подвигу героїв майдану. Головний суддя та секретар  - Богдан Юрків та Любов Андрусишин оголосили формат змагань. Першими розпочали змагатися школярі у двох вікових групах. Переможцем першої групи став С.Корецький м. Миколаїв , 2 місце очолив М.Харачко м. Сколе та 3 місце зайняв В.Ільницький м. Сколе. У другій групі переміг М.Костів м. Сколе , 2 місце В.Костів м. Сколе , 3 місце О.Максимків м. Львів. Загалом було 24 учасника у цих групах .
Після короткої перерви, у боротьбу вступили дві дорослі вікові групи. Було зареєстровано 28 учасників, серед яких був о.Микола із села Крушельниця . Переможцями груп стали : Р.Андрішак м. Калуш та В.Бойко м. Львів . Абсолютним чемпіоном став Андрішак Руслан з міста Калуш. Для нагородження на захід прибули: головний спонсор - Ірина Маційовська , Віталій Решетняк - керівник відділу освіти Сколівської ОТГ , о.Володимир Борис церкви святого великомученика Пантелеймона м. Сколе, який зазначив важливість займатися спортом та популяризувати здоровий спосіб життя, а також розповів про життєвий шлях Олега Ушневича . Щира подяка спонсорам : приватному підприємцю - І.Маційовській , директору ТЗоВ «Євровік» - М.Рорату , приватним підприємцям міста Сколе , а саме : В.Перепросову , М.Лученцю.
P.S. цей захід започаткований у 2015 та його організатором являється Роман Лесишин .
P.S. Всі учасники передали  швидкого одуження Р.Ушневичу .