Профорієнтаційна екскурсія на завод «ЛЕОНІ Ваерінг Системс УА ГмбХ»

Екскурсія на завод «ЛЕОНІ Ваерінг Системс УА ГмбХ». З метою профорієнтаційної роботи та ознайомлення учнів у галузі виробництва електричного устаткування для транспортних засобів 15 лютого учні Підгородецького ОО (Підгородецька ЗОШ І-ІІІст., Сопітська ЗОШ І-ІІст., Корчинська ЗОШ І-ІІІст., Крушельницький НВК "ЗОШ І-ІІ ст.- ДНЗ") відвідали одне з найбільших міжнародних виробничих підприємств LEONI у м. Стрий з виготовлення кабельних мереж для автомобільної промисловості, авіації, медичної та побутової техніки.

Цікаву екскурсію для дітей провели працівники підприємства. Школярі мали чудову можливість дізнатися багато нового і цікавого про історію виникнення підприємства. Учасники екскурсії відвідали різні структури підприємства, спостерігаючи за технологією виробництва кожної операції. У своїй розповіді представник підприємства зазначив, що пріоритетні завдання роботи підприємства на сьогодні – це постійне залучення клієнтів, співпраця з закордонними партнерами, покращення умов праці та забезпечення соціальних гарантій для працюючих. Учні брали активну участь в обговоренні, задавали питання, що стосувалися організації роботи підприємства. Щиро дякуємо дирекції заводу «ЛЕОНІ Ваерінг Системс УА ГмбХ» за цікаву профорієнтаційну екскурсію та районній адміністрації за сприяння в організації даної екскурсії.