«ПрофіКемп»  – майбутнє за молоддю

Своєчасна профорієнтаційна робота з учнівською молоддю, що проводиться службою зайнятості задля допомоги у виборі майбутньої професійної діяльності, на сьогодні є основою запобігання молодіжному безробіттю та розвитку трудового потенціалу країни.

«ПрофіКемп» унікальний за своїм змістом та суттю проєкт, який об’єднує учнівську молодь нашого району. Участь у ньому дає додаткові  знання, впевненісті у собі, своєму розвитку, що так необхідно задля формування фахової успішності.

Проєктом передбачено сприяння національно-патріотичному вихованню дітей старшого шкільного віку шляхом підвищення інформованості про розвиток рідного краю, його природні ресурси, історичну та культурну спадщину.

На базі готельно-відпочинкового комплексу «Вежа Ведмежа»  зустрілися учасники  п’яти команд, а саме: Підгородецької ЗОШ І-ІІІст., В.Синевидненської ЗОШ І-ІІІст., Тухлянського ОНЗЗСО І-ІІІст.-гімназія, Завадківської ЗОШ І-ІІІст. та Славського ЗЗСО І-ІІІр.

Перед школярами стояли такі завдання, як: вивчення рідного краю, його унікальних природних та культурно-історичних пам’яток; виховання патріотизму; популяризація серед учнівської молоді актуальних на ринку праці Львівщини професій туристично-рекреаційного спрямування; сприяння ефективній зайнятості молоді, успішній побудові майбутньої професійної кар’єри та сприяння підвищенню туристичної привабливості Львівської області через формування і поширення рекламно-інформаційних матеріалів про її культурно-історичні та природні особливос

Результатом роботи стане створення учасниками проєкту інформаційного банку даних щодо туристичної привабливості району для подальшого його використання у мережі Інтернет.

Дана зустріч - це позитивний досвід як для школярів, які відкрили для себе цікаві сторінки історії і сьогодення та нові професії Сколівщини,  так і для дорослих,  які спільними зусиллями допомогли їм у цьому.