Навчаються вихователі груп продовженого дня

16 січня 2020 року в ОНЗ «Сколівська академічна гімназія» відбувся семінар вихователів групи продовженого дня закладів загальної середньої освіти Сколівського району, які працюють в умовах Нової української школи .

Нестандартність у роботі,  артистизм, талант у спілкуванні з дітьми – це все про наших вихователів ГПД у районі. Цей семінар став не тільки плідною співпрацею вихователів груп продовженого дня , а й джерелом позитивного настрою!

Учасники мали можливість обмінятися думками щодо результативності освітнього процесу в умовах Нової української школи. Разом підсумували, що основна місія вихователя ГПД полягає у створенні умов для пізнавальної діяльності дитини, а саме: в розвитку й підтримці дитячої ініціативи, орієнтації на потреби й запити дитини, організації виховної роботи з урахуванням інтересів дитини. Тільки тоді учням  буде цікаво на групі продовженого дня. Вихователь, як і вчитель, повинен бути для сьогоднішніх дітей не просто інформатором, а партнером, другом, організатором діяльності, координатором взаємодії дитини з оточуючим світом.

В теоретичній частині семінару методист райметодкабінету Готиш С.І. акцентувала увагу присутніх на особливостях організації діяльності груп продовженого дня, ознайомила з ефективними формами дозвілля, інноваційними підходами до роботи в групі продовженого дня.

Проведено серію практичних вправ для налагодження комфортного мікроклімату,розвитку спостережливості та уяви:  «Пантоміма», «Біографія сірникової коробки», «Візерунок», «Ми схожі?…», «Очікування», «Два яблука», «Імпульс по колу», «На одну букву» тощо, які можна застосовувати в роботі з дітьми. Корисними  були методична консультація  «Організація роботи групи продовженого дня в НУШ» та «Педагогічна скарбничка», де поділилися власним досвідом роботи вихователі.

Дякуємо всім за участь в семінарі!