A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Відділ освіти, молоді та спорту Сколівської міської ради

Казкотерапія – шлях до пізнання себе

Дата: 22.04.2019 17:27
Кількість переглядів: 111

22 квітня 2019 року на базі Тухлянського  ОНЗЗСО І-ІІІ р.-гімназії для вчителів-предметників, класних керівників відбувся майстер-клас «Казкотерапія – шлях до пізнання себе». Провела його тренер – практичний психолог Галь Світлана Євгенівна.

Метою якого  було ознайомлення присутніх з базовими положеннями казкотерапії, з можливостями використання педагогами в роботі з дітьми художніх казок (психокорекція); формування навичок саморегуляції емоційного стану в дорослих, сприяння згуртованості педколективу.

Учасники заходу виконали арт-терапевтичну роботу «Намалюй зле обличчя», складали свої авторські казки та презентували  їх, провели воркшопи з казкотерапії, освоїли досвід роботи у використанні казок як форми прояви творчості

Зустріч пройшла в цікавій пізнавальній атмосфері. Педагоги  вкотре  переконалися, що  казкотерапія – це шлях до пізнання себе. Це дуже дієва практика, з нею можна працювати, включаючи її до терапевтичних процесів. І це по дитячому цікаво. У казку треба вірити!

В кінці заняття зробили висновок, що комбінуючи різні прийоми казкотерапії, можна допомогти кожній дитині прожити багато ситуацій, з аналогами яких вона зіткнеться в дорослому житті. І значно розширити його світосприйняття  і способи взаємодії зі світом та іншими людьми.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора