A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Відділ освіти, молоді та спорту Сколівської міської ради

Публічне представлення інформації про бюджет відділу освіти Сколівської РДА

Дата: 20.03.2018 22:01
Кількість переглядів: 78

14  березня 2018 року відбулося публічне представлення інформації про бюджет  відділу освіти Сколівської РДА, на якому  начальник відділу освіти Сколівської РДА Любомир Губиш  прозвітував про виконання програм  та досягнення їх результативних показників за 2017 рік.

Звіт відбувся за участі директорів закладів загальної середньої освіти, членів первинних профспілкових організацій, працівників районного методичного кабінету та централізованої бухгалтерії.

Звітуючи, начальник відділу освіти підбив підсумки роботи загальноосвітніх навчальних закладів за 2017 рік; проаналізував доходи та видатки місцевого бюджету за загальним та спеціальним фондами; охарактеризував стан реалізації інвестиційних проектів за бюджетними програмами із зазначенням ступеня їх готовності та обсягів коштів, які були використані.

Основними завданнями на 2018 рік  Любомир Губиш відзначив: будівництво шкіл в с. Верхня Рожанка, с.Коростів та смт. Верхнє Синьовидне; участь в конкурсі нових мікропроектів;  впровадження оптимізації мережі освітніх закладів та створення нового освітнього простору у закладах загальної середньої освіти району.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора