Проведення ХІ Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник»

Дата створення: 13:51 06.03.2020

Із метою активного залучення учнів закладів загальної середньої освіти до кращих здобутків національної культури в її мовному та літературному просторі, реалізації концепції Національно-патріотичного виховання дітей та молоді 03 березня 2020 року в закладах загальної середньої освіти району проведено Всеукраїнську українознавчу гру «Соняшник» для учнів 1-11 класів.

Богдан Янко взяв участь в нараді з директорами ЗЗСО району

Дата створення: 11:04 06.03.2020

Сьогодні, 05 березня, голова райдержадміністрації  Богдан Янко, заступник  голови райдержадміністрації Володимир Крушельницький взяли участь в  робочій нараді  з директорами загальноосвітніх закладів середньої освіти району, яку провела начальниця відділу освіти райдержадміністрації Олена Урдей.

Голова РДА зустрівся із завідувачами ДНЗ району

Дата створення: 11:01 06.03.2020

Сьогодні, 04 березня,  голова райдержадміністрації  Богдан Янко, заступник  голови райдержадміністрації Володимир Крушельницький та начальниця  відділу освіти райдержадміністрації Олена Урдей взяли участь  в оперативно-методичній нараді  із завідувачами дошкільних навчальних  закладів  району, яка відбулась в ДНЗ №2 м. Сколе.

Планування стратегії  регіонального розвитку «Комплексна психолого-педагогічна допомога особам з особливими освітніми потребами»

Дата створення: 09:19 06.03.2020

Сьогодні в приміщенні Малого конференц-залу  Сколівської РДА відбулося засідання круглого столу щодо планування стратегії  регіонального розвитку на тему «Комплексна психолого-педагогічна допомога особам з особливими освітніми потребами».

Дата створення: 16:57 04.03.2020

Відділ освіти Сколівської районної державної адміністрації запрошує всіх зацікавлених осіб взяти участь в публічному представленні інформації про бюджет за бюджетними програмами 2019 року, яке відбудеться 05 березня 2020 року у приміщенні Сколівської академічної гімназії. Початок о 10.00 год.

Районний конкурс дитячого малюнка "Мирна Україна"

Дата створення: 16:11 04.03.2020

З метою стимулювання  громадянської позиції школярів та створення образу України шляхом їхнього творчого потенціалу 04 березня 2020 року на базі ОНЗ "САГ" було підведено підсумки районного конкурсу дитячого малюнка "Мирна Україна".

Твоєму йменню вічно пломеніти

Дата створення: 17:32 02.03.2020

25 лютого в Україні відзначили 149 річницю від дня народження видатної української поетеси, перекладачки, громадської діячки Лесі Українки.

Єдиний скарб у тебе – рідна мова

Дата створення: 09:01 28.02.2020

Світова спільнота 21 лютого відзначає Міжнародний день рідної мови. Мова – це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячолітньої еволюції кожного етносу. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу. Мова – найважливіший засіб спілкування людей і пізнання світу, передачі досвіду з покоління в покоління.

Майстер-клас «Упровадження технології розвитку критичного мислення на уроках української мови та літератури»

Дата створення: 08:55 27.02.2020

На базі Крушельницького НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» 26 лютого 2020 року відбулося засідання методичного об’єднання вчителів української мови та літератури Підгородецького освітнього округу. Учителька української мови та літератури Лепісевич Галина Миколаївна провела майстер-клас «Упровадження технології розвитку критичного мислення на уроках української мови та літератури».

Майстер-клас «Формування творчої компетентності учнів на уроках української мови та літератури за допомогою інноваційних технологій»

Дата створення: 17:14 25.02.2020

На базі Сможенської ЗОШ І-ІІ ст. відбулося чергове засідання методичного об’єднання вчителів української мови та літератури Козівського освітнього округу. Досвідом своєї роботи поділилася із колегами Івасів Олександра Василівна, вчитель української мови та літератури цього закладу освіти, провівши майстер-клас «Формування  творчої компетентності  учнів на уроках української мови та літератури за допомогою інноваційних технологій».