"Бойківська писанка, як елемент української культури"

Дата створення: 10:02 27.03.2018

Унікальним культовим мистецтвом, пов'язаним одночасно з вірою, міфологією і обрядами у бойків є писанка. Писанка - це розписане мініатюрним орнаментом куряче яйце, яке вважалося у давнину символом життя, весни, сонця, навіть зародком усього Всесвіту.

Конкурс читання віршованих творів у Сколівській ЗОШ-інтернаті І-ІІІ ступеня.

Дата створення: 09:17 23.03.2018

19.03.18р. учні Сколівського ЗОШ-інтернату І-ІІІст. показали високу читацьку майстерність у шкільному конкурсі читання віршованих творів. Діти виразно читали поезії різних авторів: Тараса Шевченка, Ліни Костенко, Івана Франка, Лесі Українки. Школярі намагались передати всю повноту душевної літературної творчості поетів.

Засідання бібліотекарів району

Дата створення: 15:02 22.03.2018

22  березня відбулося засідання районного методичного об’єднання бібліотекарів ЗНЗ Сколівського району (керівник Хомин І.Б.). Методист райметодкабінету відділу освіти Надія Величко презентувала «Інформаційно-методичне забезпечення шкільних бібліотек району», звернула увагу  на вимоги до сладання річного плану шкільних бібліотек: звіту про роботу шкільної бібліотеки, на списання літератури та обслуговування користувачів. Надала методичні рекомендації щодо проведення заходів. Наголосила на постанові КМУ від 22.02.2017р. №177 «Про припинення використання бібліотечно-біографічної класифікації та впровадження універсальної десяткової класифікації».

Засідання методичного кабінету

Дата створення: 12:09 22.03.2018

Вчора 23 березня відбулося засідання шкільного методичного об'єднання вчителів природничо-естетичного циклу Сколівської ЗОШ І-ІІІступенів. Керівник ШМО Диркавець Люба Йосипівна провела майстер клас з досвіду роботи особистісно-орієнтованого підходу до вивчення фізики, розкрила модель компетентностей навчання.

Урок математики у Сколівській академічній гімназії

Дата створення: 09:50 22.03.2018

Знання того , якими речі повинні бути ,

Гра "Заощадження"

Дата створення: 16:35 21.03.2018

20.03.18 року ГО "Імпульс" провела  гру  «Заощадження», яка відкрила  переваги та цілі заощаджень. Передували грі заняття з « Фінансової грамотності»,які проводили Васаган Наталія Володимирівна(тренер ГО « Імпульс»),Михайлишин Олена Дмитрівна ( вчитель Сколівської академічної гімназії).Провели гру Наталія Володимирівна та представник Sparkassenstiftung für internationale Kooperation e.V з м.Київ.

Зустріч з воїнами АТО

Дата створення: 16:28 21.03.2018

Хвилююча зустріч із воїнами АТО Калиневичем Іваном  та Іванівим Михайлом відбулася 20.03.18р. у Сколівській ЗОШ-інтернаті І-ІІІст. Нікого не залишили байдужими пісні та поезії у виконанні учнів школи. Запрошені воїни почули слова подяки від дирекції школи та учнівського колективу.

Лиш вічне слово

Дата створення: 22:05 20.03.2018

Лиш вічне слово – сильна його зброя. Не воїн – він нескорений поет.

Публічне представлення інформації про бюджет відділу освіти Сколівської РДА

Дата створення: 22:01 20.03.2018

14  березня 2018 року відбулося публічне представлення інформації про бюджет  відділу освіти Сколівської РДА, на якому  начальник відділу освіти Сколівської РДА Любомир Губиш  прозвітував про виконання програм  та досягнення їх результативних показників за 2017 рік.

Історія рідного міста

Дата створення: 17:02 06.03.2018

28 лютого 2018р. у Сколівській ЗОШ І-ІІІ ст. вчитель англійської мови Задільська Олександра Володимирівна провела захід «Історія рідного міста» англійською мовою.