Новини

Впровадження методик розвитку критичного мислення у практику роботи вчителів початкових класів

Дата створення: 16:41 12.02.2020

Критичне мислення нині один з модних трендів в освіті. Про те, що його розвиток є одним з наскрізних завдань навчально-виховного процесу, йдеться у Концепції нової української школи.  На семінарському занятті  вчителька початкових класів Завадківського ОНЗЗСО І-ІІІ ст  Шекмар Любомира Степанівна провела показовий урок з читання в 4 класі з використанням методик розвитку критичного мислення.

День безпечного Інтернету

Дата створення: 15:52 12.02.2020

11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

Освітня реформа в дії

Дата створення: 16:55 07.02.2020

Сьогодні начальниця відділу освіти Сколівської РДА Урдей О.І..та завідувач райметодкабінету Іванютенко Л.В. продовжили ознайомлюватися із тим, як організовано освітнє середовище у  закладах освіти нашого району. Вони побували у Підгородецькій ЗОШ І-ІІІ ст, Крушельницькому НВК «ЗОШ І-ІІ ст-ДНЗ»,Нижньосиньовидненській ЗОШ І-ІІ ст.,Верхньосиньовидненській ЗОШ І-ІІІ ст  Впродовж цього  часу учні початкових класів уже стали більш самостійними, приходять на навчання із позитивним настроєм та великим бажанням до пізнання нового.

Простір можливостей для першокласників

Дата створення: 17:26 06.02.2020

Перший клас,ймовірно,є найважливішим періодом для дитини в школі. Наші першокласники стають більш незалежними,вже добре адаптувалися до нового шкільного життя. Успішна адаптація дуже залежить від середовища,в якому навчаються діти. Ось так працюють в НУШ школярі Тернавської ЗОШ І-ІІ ст.,Опорецької ЗОШ І-ІІ ст,Лавочненської ЗОШ І-ІІ ст.№ 1, Лавочненської ЗОШ І-ІІ ст.№ 2.

Навчальний практикум

Дата створення: 16:50 05.02.2020

На базі ОНЗ «Сколівська академічна гімназія» 05 лютого 2020 року було проведено навчальний практикум «Простір для творчості, або як написати есе». Сьогодні зібралися вчителі-словесники, які працюють у ЗЗСО Сколівського освітнього округу, щоб детально опрацювати методичні рекомендації, розроблені викладачами кафедри гуманітарної освіти КЗ Львівської обласної ради «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти».

Відкриття закладу дошкільної освіти с.Крушельниця

Дата створення: 09:19 03.02.2020

Сьогодні заклад дошкільної освіти села Крушельниця прийняв малюків у свої затишні обійми. Із приводу цієї знаменної події майбутніх вихованців, їх батьків та вихователів дошкільного закладу прийшли привітати почесні гості, а саме: Олександр Ганущин, голова Львівської обласної ради, Василь Лозинський, перший заступник голови ЛОДА, Микола Романишин, голова Сколівської районної ради, Юрій Допілко, заступник голови Сколівської районної ради, Богдан Янко, голова Сколівської РДА, Ігор Гайдук, т.в.о. директора департаменту освіти і науки обдержадміністрації, Олег Андрусишин, депутат обласної ради, Галина Чорна, головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої освіти, соціального захисту, позашкільної та виховної роботи ДОНЛОДА, Олена Урдей, начальниця відділу освіти Сколівської РДА, Ліліана Іванютенко, завідувачка районного методкабінету відділу освіти Сколівської РДА, та депутати Крушельницької ради.

Використання інноваційних технологій на уроках української мови та літератури

Дата створення: 17:23 30.01.2020

На базі Тухольківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» 29 січня 2020 року відбувся семінар учителів-словесників Козівського освітнього округу з проблеми «Використання інноваційних технологій на уроках української мови та літератури».

Зустріч директорів ЗЗСО із представниками Сколівського районного управління Держпродспоживслужби

Дата створення: 14:52 30.01.2020

30 січня 2020 року на базі ОНЗ «Сколівська академічна гімназія» відбулася зустріч представників Сколівського районного управління Держпродспоживслужби з директорами закладів загальної середньої освіти.

Панорама ідей для НУШ

Дата створення: 16:54 29.01.2020

В теплій  дружній атмосфері  29 січня 2020 року на базі Тухольківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст-ДНЗ»  відбувся семінар-практикум для вчителів 2 класів Козівського освітнього округу « Формування читацької компетентності другокласників» . Вміти читати, бути читачем – це високе мистецтво,якого можна досягнути,якщо наполегливо вчитися.

Майстер-клас "Використання інтерактивної дошки як одна з вимог сучасного освітнього процесу в умовах інформаційного суспільства"

Дата створення: 10:42 28.01.2020

Сучасну школу  вже неможливо уявити без комп’ютерної техніки та комп’ютерних технологій. Мабуть, саме тому однією з десяти ключових компетентностей, формування яких вимагає реалізація концепції Нової української школи, є інформаційно-цифрова компетентність.