людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Сколівської міської ради

Оголошення

10 березня 2020 року в приміщенні Сколівської академічної гімназії відбулось засідання конкурсних комісій на посади:

11:10 12.03.2020

Використання технології змішаного навчання на уроках української мови та літератури

04 березня 2020 року на базі Козівського ОНЗЗСО-ліцею відбувся семінар учителів української мови та літератури Козівського освітнього округу. Вчителька Тетяна Бунак провела в 10 класі урок української літератури «Психологічне розкриття теми еміграції у новелі Василя Стефаника «Камінний хрест», використовуючи технологію змішаного навчання із використанням моделі «Ротація за станціями». Запропоновані нею завдання потребували від учнів аналізу, критичного чи креативного мислення, обговорення, дискусії.

09:27 11.03.2020

Проведення ХІ Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник»

Із метою активного залучення учнів закладів загальної середньої освіти до кращих здобутків національної культури в її мовному та літературному просторі, реалізації концепції Національно-патріотичного виховання дітей та молоді 03 березня 2020 року в закладах загальної середньої освіти району проведено Всеукраїнську українознавчу гру «Соняшник» для учнів 1-11 класів.

13:51 06.03.2020

Богдан Янко взяв участь в нараді з директорами ЗЗСО району

Сьогодні, 05 березня, голова райдержадміністрації  Богдан Янко, заступник  голови райдержадміністрації Володимир Крушельницький взяли участь в  робочій нараді  з директорами загальноосвітніх закладів середньої освіти району, яку провела начальниця відділу освіти райдержадміністрації Олена Урдей.

11:04 06.03.2020

Голова РДА зустрівся із завідувачами ДНЗ району

Сьогодні, 04 березня,  голова райдержадміністрації  Богдан Янко, заступник  голови райдержадміністрації Володимир Крушельницький та начальниця  відділу освіти райдержадміністрації Олена Урдей взяли участь  в оперативно-методичній нараді  із завідувачами дошкільних навчальних  закладів  району, яка відбулась в ДНЗ №2 м. Сколе.

11:01 06.03.2020

Планування стратегії  регіонального розвитку «Комплексна психолого-педагогічна допомога особам з особливими освітніми потребами»

Сьогодні в приміщенні Малого конференц-залу  Сколівської РДА відбулося засідання круглого столу щодо планування стратегії  регіонального розвитку на тему «Комплексна психолого-педагогічна допомога особам з особливими освітніми потребами».

09:19 06.03.2020

Оголошення

Відділ освіти Сколівської районної державної адміністрації запрошує всіх зацікавлених осіб взяти участь в публічному представленні інформації про бюджет за бюджетними програмами 2019 року, яке відбудеться 05 березня 2020 року у приміщенні Сколівської академічної гімназії. Початок о 10.00 год.

16:57 04.03.2020

Районний конкурс дитячого малюнка "Мирна Україна"

З метою стимулювання  громадянської позиції школярів та створення образу України шляхом їхнього творчого потенціалу 04 березня 2020 року на базі ОНЗ "САГ" було підведено підсумки районного конкурсу дитячого малюнка "Мирна Україна".

16:11 04.03.2020

Твоєму йменню вічно пломеніти

25 лютого в Україні відзначили 149 річницю від дня народження видатної української поетеси, перекладачки, громадської діячки Лесі Українки.

17:32 02.03.2020