Відділ освіти, молоді та спорту Сколівської міської ради

Єдиний скарб у тебе – рідна мова

Світова спільнота 21 лютого відзначає Міжнародний день рідної мови. Мова – це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячолітньої еволюції кожного етносу. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу. Мова – найважливіший засіб спілкування людей і пізнання світу, передачі досвіду з покоління в покоління.

09:01 28.02.2020

Майстер-клас «Упровадження технології розвитку критичного мислення на уроках української мови та літератури»

На базі Крушельницького НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» 26 лютого 2020 року відбулося засідання методичного об’єднання вчителів української мови та літератури Підгородецького освітнього округу. Учителька української мови та літератури Лепісевич Галина Миколаївна провела майстер-клас «Упровадження технології розвитку критичного мислення на уроках української мови та літератури».

08:55 27.02.2020

Майстер-клас «Формування творчої компетентності учнів на уроках української мови та літератури за допомогою інноваційних технологій»

На базі Сможенської ЗОШ І-ІІ ст. відбулося чергове засідання методичного об’єднання вчителів української мови та літератури Козівського освітнього округу. Досвідом своєї роботи поділилася із колегами Івасів Олександра Василівна, вчитель української мови та літератури цього закладу освіти, провівши майстер-клас «Формування  творчої компетентності  учнів на уроках української мови та літератури за допомогою інноваційних технологій».

17:14 25.02.2020

«ПрофіКемп»  – майбутнє за молоддю

Своєчасна профорієнтаційна робота з учнівською молоддю, що проводиться службою зайнятості задля допомоги у виборі майбутньої професійної діяльності, на сьогодні є основою запобігання молодіжному безробіттю та розвитку трудового потенціалу країни.

17:13 24.02.2020

Майстер-клас "Використання хмарних технологій в освітньому процесі"

Сьогодні уявити життя без комп'ютера, Інтернету та IT технологій практично неможливо. Сучасні діти не уявляють своє життя без Інтернету з його соціальним спілкуванням та інформаційними ресурсами. Ми спостерігаємо, як росте покоління візуалів, для яких головним джерелом інформації є зоровий ряд. Все це пояснює необхідність використання нових світових інформаційних розробок в освітній діяльності. Однією з інновацій в освітньому процесі є хмарні сервіси.

17:05 24.02.2020

Семінар "Кава - це такий напій, який розігріває ранок всього світу"

На базі  Козівського ОНЗЗСО відбувся семінар для директорів шкіл та заступників з навчально-виховної роботи Козівського освітнього округу «Кава - це такий напій, який розігріває ранок всього світу».

16:58 24.02.2020

Семінар-практикум «Формування практичних навичок на уроках трудового навчання»

На базі Корчинської ЗОШ І-ІІІ ст. для вчителів трудового навчання Підгородоцекого освітнього округу відбувся  семінар-практикум «Формування практичних навичок на уроках трудового навчання».

16:05 24.02.2020

День Героїв Небесної сотні

А сотню вже зустріли небеса..  Летіли легко, хоч Майдан ридав…  І з кров´ю перемішана сльоза….  А батько сина ще не відпускав..

10:04 24.02.2020