Новини

Семінар учителів української мови та літератури Верхньосиньовидненського освітнього округу

Дата створення: 09:24 12.12.2019

На базі Труханівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося засідання методичного об’єднання вчителів української мови та літератури Верхньосиньовидненського освітнього округу.

Наш унікальний мобільний інклюзивно-ресурсний центр

Дата створення: 09:58 11.12.2019

Кількість осіб, що потребують психолого-педагогічної допомоги, підтримки та супроводу постійно зростає. Це зумовлює створення абсолютно нової моделі надання комплексної психолого-педагогічної допомоги, що сприятиме реалізації ефективної адаптації, реабілітації та соціалізації осіб з особливими потребами в умовах сучасного суспільства.

Школа, яка веде до мрії

Дата створення: 13:19 09.12.2019

На базі Козівського ОНЗЗСО І-ІІІ р.-ліцею відбувся семінар «Інституційний аудит і розбудова внутрішньої системи забезпечення якості освіти», у якому взяли участь директори опорних шкіл Львівщини. Учасники вели розмову  про розбудову внутрішньої системи  забезпечення якості освіти, про якісний освітній процес, про ефективність управлінських рішень.

Як писати есе?

Дата створення: 16:40 04.12.2019

Як писати есе? Доволі часто це питання виникає в школярів, оскільки такий різновид письмової роботи є відносно новим і точних вимог до його написання немає.

Божі Заповіді – дорога до правдивого життя

Дата створення: 16:29 04.12.2019

Божі Заповіді дані для нашого життя. Вони — непорушний фундамент щастя й ладу. Вони є для людства тим, чим є фундамент для дому, мотор для машини, повітря для легень, крила для птиці. А щоб вони дали нам щастя, вдоволення і спокій серця на землі і запевнили вічне щастя, то треба їх знати, розуміти, любити та зберігати не десь-колись, а щодня через все своє життя. Хто дотримується Божих Заповідей, той любить Господа Бога, як це навчає св. Євангеліст Іван: «Це бо любов Бога: берегти його Заповіді. А Заповіді Його не- тяжкі»..

Cемінар-практикум вчителів християнської етики

Дата створення: 16:03 04.12.2019

4 грудня 2019 року в Корчинській школі І-ІІІ ступенів відбувся семінар- практикум вчителів християнської етики на тему: "Формування особи школяра на засадах християнської моралі, виховання доброти, людяності, милосердя, чесності, духовно багатої особистості, яка б усвідомлювала свою відповідальність перед Богом, народом". В роботі семінару-практикуму взяли участь методист відділу освіти Сколівської РДА Надія Миколаївна Величко та вчителі округу.

Зустріч учнів Кам’янецького ЗЗСО І-ІІ рівня із практичним психологом Марією Гуралів

Дата створення: 09:03 29.11.2019

Безпечне освітнє середовище - це наявність у ньому умов навчання, комфортної міжособистісної взаємодії учнів, яка сприяє їх емоційному благополуччю. Тому 27 листопада 2019р. учні Кам’янецького ЗЗСО І-ІІ рівня – філії ОНЗ «Сколівська академічна гімназія» зустрілися з практичним психологом Марією Гуралів.

Школа молодого вчителя!

Дата створення: 14:35 28.11.2019

27 листопада 2019 року п’ятнадцять молодих вчителів початкових класів мали можливість практикувати нові методики початкової школи та спілкуватися між собою на засіданні Школи молодого педагога. Захоплює харизма,ерудиція,почуття гумору молодих колег. Саме такі вчителі спонукають до творчості дітей, вносять новизну та оригінальність у свою щоденну роботу.Зустріч була насиченою,практичною,різносторонньою. Суттєву зацікавленість у слухачів викликали виступи молодих вчителів Багрич С.В. (Орівський ЗЗСО І-ІІІ р.) та Грицишин М.І.(Лавочненська ЗОШ І-ІІ ст №2), які брали участь в сертифікації. Вчителі презентували  ідеї щодо проведення районного конкурсу молодих вчителів. Дякуємо всім учасникам за творчу,дружню та веселу атмосферу.

Семінар учителів української мови та літератури Козівського освітнього округу

Дата створення: 15:48 25.11.2019

20 листопада 2019 року на базі Плав’я-Бринівської ЗОШ І-ІІ ст. проведено семінар учителів української мови та літератури Козівського освітнього округу. Учителі-словесники побували на уроці української мови в 5 класі «Написання префіксів пре-, при-, прі-. Конструювання речень-компліментів (для привітання з днем народження, святом) з використанням слів з префіксом пре-», який провела Брящей Марія Іванівна.

Виклик історії – революція Гідності

Дата створення: 10:50 25.11.2019

Революція  гідності – це термін, який сьогодні є невід’ємною складовою в історії побудови  української державності. Події, що відбулися впродовж 21 листопада 2013 року – 22 лютого 2014 року, стали етапом прояву в нашого народу неабиякої сили, мужності, гідності, віри та міцності духу. Це показало всьому  світу, що вищою метою для українського  народу  є  збереження  людських цінностей та  основ  демократії, а будь-яке  зазіхання  зі  сторони ворогів зазнає невдачі  і  буде покаране.  Проте за відстоювання цих  ідей довелося заплатити дорогою  ціною – кров’ю Небесної  сотні – патріотів, які поклали своє  життя  на  вівтар для  захисту  рідної  Батьківщини. В цих   трагічних  подіях  смерть  кожної  людини – це  не  просто втрата для однієї  сім’ї, а  біль усього  народу.