Відділ освіти Сколівської районної державної адміністрації

Новини

До краси можна доторкнутись тільки серцем

Дата створення: 17:00 20.11.2019

На базі дошкільного навчального закладу с. Козьова відбувся семінар для педагогічних працівників дошкілля, на якому обговорювалися проблема «Сучасні підходи до організації дошкільної освіти». Учасники семінару мали змогу переглянути практичну частину з вихованцями середньої та старшої груп із застосуванням активних форм роботи (вихователі Заброварна  Галина Василівна та Ватагович Андріана Василівна).

Майстер – клас «Використання хмарних технологій на уроках хімії та біології»

Дата створення: 16:37 20.11.2019

 На базі Плав'я – Вадрусівського НВК відбувся семінар, на який прибули вчителі хімії та біології Козівського освітнього округу, Багрич Галина Миколаївна – методистка відділу освіти Сколівської РДА, щоб стати учасниками майстер – класу «Використання хмарних технологій на уроках хімії та біології», який підготувала Британ Оксана Іванівна.

Всесвітній День ґудзиків

Дата створення: 16:21 20.11.2019

  Якщо неправильно застібнути перший ґудзик ,то і всі інші будуть застібнуті неправильно.

День української писемності та мови

Дата створення: 09:08 20.11.2019

Лунай, величне наше слово!

Психолого-педагогічний консиліум

Дата створення: 15:14 19.11.2019

Однією із сучасних форм роботи у шкільному середовищі є організація та проведення психолого-педагогічного консиліуму. В ОНЗ «Сколівська академічна гімназія» така форма діяльності педагогічного колективу вже стала  невід’ємною частиною системи науково-методичної  роботи.   

Тексти «нової природи»

Дата створення: 13:58 15.11.2019

13 листопада 2019 року на базі ОНЗ «Сколівська академічна гімназія» відбулася зустріч вчителів української мови та літератури із Ганною-Марією Богосвятською, кандидатом філологічних наук, доцентом, завідувачем кафедри гуманітарної освіти Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. 

Мова єднає всіх!

Дата створення: 17:29 11.11.2019

Щорічно, 9 листопада, День писемності та мови гуртує усіх нас на шляху відродження духовності, зміцнення державності, формування громадянського світогляду. Адже кожен народ поважає себе лише тоді, коли плекає рідне слово.

Запрошуємо вас на святкові урочистості

Дата створення: 11:04 07.11.2019

Запрошуємо вас на святкові урочистості з нагоди Дня писемності та мови і відкриття ювілейного XХ Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика, які будуть проходити 08 листопада 2019 року в смт.Верхнє Синьовидне Сколівського району, на батьківщині засновника конкурсу, відомого українського мецената (корпус №1 Верхньосиньовидненської ЗОШ І-ІІІ ст., вул. Грушевського,13).

Повноваження та зміст діяльності КУ «Сколівський ІРЦ»

Дата створення: 10:21 07.11.2019

Кількість осіб, що потребують психолого-педагогічної допомоги, підтримки та супроводу постійно зростає. Це зумовлює створення абсолютно нової моделі надання комплексної психолого-педагогічної допомоги, що сприятиме реалізації ефективної адаптації, реабілітації та соціалізації осіб з особливими потребами в умовах сучасного суспільства. Визнання інклюзії як ключової передумови для забезпечення права на освіту активізувалось впродовж останніх років і закріплене в Конвенції про права осіб з інвалідністю – першому обов’язковому для всіх держав документі, що містить концепцію інклюзивної освіти.

Навчаються вчителі початкових класів

Дата створення: 15:29 30.10.2019

З 28 жовтня в районі розпочалися навчання для вчителів початкових класів,що працюватимуть в Новій українській школі в наступному навчальному році. Говорили про радості та труднощі нової освіти,концепцію НУШ,нові ролі й завдання вчителя. Дякую початківцям за активність на тренінгах!